Skip links
نکات قابل توجه در تعمیر راهبند پارکینگی

نکات قابل توجه در تعمیر راهبند پارکینگی

تعمیر راهبند پارکینگی | همه ی ما می دانیم یکی از نیاز های تمامی افراد دنیا، امنیت می باشد. برای به وجود آوردن امنیت ساختمان و حفظ آن نیاز داریم تا دست به خرید راهبند و تعمیر تجهیزات کنترل تردد و حفاظت از قبیل تعمیر راهبند پارکینگی بزنیم. در این مقاله به بررسی راهبند و تعمیر راهبند می پردازیم. همراه ما باشید.

راهبند چیست؟

راهبند یکی از لوازم و تجهیزاتی است که برای سد راه وسایل نقلیه به کار گرفته می شود. به عبارتی دیگر می توان گفت راهبند وسیله ای است برای مسدود ساختن راه عبور و کنترل عبور و مرور و رفت و آمد افراد. با استفاده از این وسیله ارزشمند می توان به افزایش امنیت ساختمان کمک شایانی کرد.

علت خراب شدن راهبند پارکینگ

گاهی اوقات پیش می آید، راهبند پارکینگی شما دچار اختلال در روند کارکرد می شود. هر موردی که موجب شده باشد تا راهبند باز و بسته نشود و یا در روند باز و بسته شدن دچار کندی و اختلال گردد به این معناست که راهبند شما خراب شده و نیازمند تعمیر راهبند پارکینگی می باشید.

عوامل موثر در خراب شدن راهبند

از عواملی که موجب می شود تا راهبند شما خراب شود می توان به خراب شدن موتور آن اشاره کرد. موتور راهبند از اصلی ترین بخش های دستگاه می باشد. یکی دیگر از بخش هایی که میتواند دچار خرابی شود، میله راهبند است. گاهی اوقات ممکن است میله راهبند در اثر برخورد با مانع دچار خرابی یا شکستگی شود. به همین دلیل است که برخی افراد نیازمند تعمیر میله راهبند می شوند. علاوه بر میله راهبند، بدنه راهبند نیز می تواند دچار شکستگی و خرابی شود. علت آن هم برخورد وسیله نقلیه با دستگاه می باشد. قطع شدن برق دستگاه و یا تمام شدن باتری ریموت نیز می تواند از عوامل تاثیر گذار برای خراب شدن راهبند پارکینگ باشد.

اگر راهبندمان خراب شد چه کنیم؟

راهبند یک وسیله حیاتی برای پارکینگ ها می باشد و خراب شدن آن یک معضل است. اگر به هر دلیلی راهبند شما دچار خرابی و مشکل شد باید به سرعت نمایندگی تعمیر راهبند خود را یافته و با آن ها تماس حاصل فرمایید. اگر راهبند شما نیازمند تعمیر سطحی باشد، نمایندگی با دادن مشاوره شمارا راهنمایی کرده و خودتان می توانید آن را تعمیر کنید ولی اگر صدمه جدی باشد، حتما باید توسط تکنسین های کارآزموده چک و تعمیر راهبند صورت گیرد.

هزینه تعمیر راهبند

اگر راهبند شما دارای گارانتی راهبند پارکینگ باشد، کار شما راحت تر بوده و می توانید از شرایط گارانتی دستگاه خود استفاده نمایید. اگر راهبند شما دچار خرابی سطحی شده باشد و نیازمند تعویض قطعه نباشد، به طبع هزینه پرداختی شما کمتر می باشد. اگر کارشناس تشخیص دهد قطعه ای از دستگاه خراب شده و حتما باید تعویض گردد، احتمالا هزینه شما با توجه به ایرانی و خارجی بودن دستگاه و همچنین بهای قطعه مورد نظر تعیین میگردد.

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم تا مواردی که در تعمیر راهبند پارکینگی به چشم می خورد را خدمت شما عزیزان شرح دهیم. از اینکه تا انتهای این مطلب همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.فک

Leave a comment